Гутірка “Філософія української перемоги. Візія Великої України”відбулася на фестивалі в Холодному Яру

Українські студії стратегічних досліджень 15-16 липня 22023 р. взяли участь у “Фестивалі нескореної нації “Холодний Яр” 2023″.

????❤️‼️На гутірковій галявині фестивалю директор аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень”, а нині гранатометник 5 окремої штурмової бригади Юрій Сиротюк підняв питання про те, що ми повинні вже зараз говорити про Філософію української перемоги.

❗️Ця війна носить екзистенційний та історичний характер. Її не могло не бути.

❗️Ця війна не виникла на порожньому місці, вона триває тисячу років. Сенс цієї війни зрозумілий, або буде Україна незалежна, народоправна, обов’язково українська національна і не буде російської імперії, в цьому центрі Євразії в Хартленді, або буде російська імперія і не буде України.❗️ І ця війна не може закінчитися на державному кордоні 24 серпня 1991 року.

❗️Якщо вам хтось розказує, що зараз ми дамо по зубах москалям, ми відновило державні кордони і заживемо, то ви маєте на увазі, що ми заживемо рівно до наступної фази російсько-української війни. ❗️Мене дуже турбує в яку країну я повернуся після нашої неминучої перемоги.‼️

Є два варіанти, які мусимо вибрати.

1️⃣ шлях, це шлях де нас зупинить партнери, міжнародне співтовариство, спроби знову примирити, де буде Мінськ 3, і нас буде очікувати повернення у Веймарську республіку – в країну, в яку повернуться мільйон солдатів, які будуть вважати себе зрадженими, забутими, в країну, де з’являється мільйон аферистів, які наживаються на війні, в країні в якій з’являються ідоли і лжепророки , які будуть розказувати про дуже прості рецепти, приміром масовими гей-парадами чи іншим знищенням традиційних цінностей. І якщо ми повернемося в цю Веймарську республіку, де нами керуватимуть чужі люди, то це буде черговий крах української нації.

❗️росія чітко розуміє, що їй треба не просто завоювати Україну, їй треба позбавити нашої політичної суб’єктності, їй треба тотального знищення нашої ідентичності.

А є 2️⃣шлях. Він важкий. Це шлях побудови великої України, великої європейської нації з великими героїчними цінностями, де кожен попри свої права матиме обов’язки, в т.ч. мілітарні, де Україна стане геополітичним лідером, де ми будемо відновлювати козацьку українську націю.

⚡️Керівник дослідницьких програм Українських студій стратегічних досліджень Юрій Олійник презентував діяльність центру та цьогорічні Бандерівські читання

Під час фестивалю проведено збір коштів, пропонуючи Бандерівські читання, патріотичну атрибутику, тематичні футболки з Бандерою. ‼️Збір проходить на FPV-дрони для підрозділів Батальйон Карпатська Січ ім.Олега Куцина , 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади та розвідникам 118 бригади ЗСУ.

Онлайн включення Юрія Сиротюка, директора аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень”, нині гранатометника 5 штурмової бригади на гутірці «Філософія Української Перемоги. Візія Великої України» під час Фестивалю нескореної нації «Холодний яр».

Юрій Сиротюк

Під час фестивалю спільними зусиллями команда УССД зібрала 10 тисяч гривень на FPV дрони для Батальйон Карпатська Січ ім. О. Куцина.

????Дякуємо: діткам “Дитячих Усмішок” з-під Львова@BabySmile та дівчатам Благодійний фонд “Завжди Надія” , Легіону Свободи

Разом Переможемо ????????

Leave a Reply

Your email address will not be published.