Презентація книги «ЕКОНОМІЧНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ ТА СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ. VІ БАНДЕРІВСЬКІ ЧИТАННЯ».

12 квітня (п’ятниця) 2019 р. відбудеться презентація книги «ЕКОНОМІЧНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ ТА СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ.
VІ БАНДЕРІВСЬКІ ЧИТАННЯ».

? Конференц-зал Київської міської ради (І поверх)
вул. Хрещатик, 36
? Час: 17:00

➡️ «Економічний націоналізм виходить передусім з довгострокових інтересів нації як спільноти, а не з егоїстичного пориву до наживи окремих її одиниць, з засад забезпечення самодостатності та економічної безпеки держави, гармонійного перерозподілу національного продукту»

Книга стала напрацюванням VІ Бандерівських читань, що проходять в Києві.
? ? У книзі містяться статті провідних вчених та дослідників економічного націоналізму, аналіз світового досвіду, рецепти всебічних, структурних соціально-економічних реформ в Україні. Серед ціннісних засад національної економіки України автори називають: незалежність, особистісну та підприємницьку свободу, суб’єктне й економічне лідерство, високорозвинений внутрішній ринок, примноження приватної власності в руках українців, паритетність приватного і державного сектору, соціальну справедливість, міжнародне партнерство.
Ідейно наслідуючи ОУН, сучасні дослідники та практики кінцевим результатом реформ визначають соціальну та національну справедливість, яка дозволить нації нарешті зреалізувати успішний проект Української Самостійної Соборної Держави.

? Окремим блоком представлене практичне втілення засад економічного націоналізму – досвід міських голів – націоналістів Івано-Франківська, Тернополя та Хмельницького.
У книгу також увійшли найкращі роботи міжнародного конкурсу для молодих науковців на тему «Економічний націоналізм як формула українського прориву», в яких розкрито питання інвестиційної політики, розвитку малого та середнього підприємництва, міграції трудових ресурсів, національних економічних інтересів.
➡️ Модератор заходу – Юрій Сиротюк, Yuriy Syrotyuk, директор Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Українські студії стратегічних досліджень, автор численних публікацій у сфері геополітики та безпекових питань, організатор щорічної міжнародної конференції “Бандерівські читання”
#економічний_націоналізм #бандерівські_читання

https://www.facebook.com/events/399233270809145/

Leave a Reply

Your email address will not be published.