Презентація книги на ДОНЦОВ-ФЕСТ

В рамках фестивалю “Донцов-фест”, що проходить біля Мелітополя 4 липня відбулася презентація книги VI Бандерівські читання
“Економічний націоналізм та соціальна справедливість”.

Мелітополь в ці дні – місто-батьківщина українського інтегрального націоналізму.

4 липня відбулася панахида біля пам’ятної дошки Донцову на колишньому приміщенні реального училища.     

 

Під час Донцов-фест відбувся історичний диспут присвячений ідеологу українського націоналізму Дмитру Донцову у приміщенні Мелітопольського краєзнавчого музею, за участі Олега Багана, керівника Науково-ідеологічного центру ім. Дмитра Донцова та відомих істориків та краєзнавців. Захід модерував Богдан Галайко, к.і.н., експерт УССД.

Презентував книгу  “Економічний націоналізм та соціальна справедливість” засновник проекту Бандерівські читання, директор Українських студій стратегіних досліджень Юрій Сиротюк. У презентації про досягнення економічного націоналізму в світі він закцентував увагу на  успішний досвід різних урядів, що добилися значних успіхів на шляху реформ у XX–XXI століттях в царині економічного розвитку та суспільного процвітання.

  

У цій десятці п’ять моделей економічного націоналізму, реалізованих у XX столітті у різних частинах світу, і п’ять чинних очільників держав, які використовують інструментарій економічного націоналізму:

Туреччина Мустафи Кемаль, Греція Іоанніса Метаксаса, Франція Шарля де Голля, Португалія Антоніо де Олівейри Салазара, Південна Корея Пак Чон Хі, Індія Нарендри Моді, Японія Сіндзо (Шіндзо) Абе, Руанда Поля Кагаме, Бразилія Жаїра Болсонару, США Дональда Трампа

Костянтин Денисов, кандидат економічних наук, викладач Запорізького національного університету, висвітлив перспективи і досягнення економічного націоналізму як стратегію порятунку України. Одим з важливих його напрямків є “ветеранський бізнес”, зауважив науковець.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.