Презентація “Індекcу війни” за 2020 рік
НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень» продовжує щорічний проєкт із моніторингу воєнної активності у світі.
Індекс війни – проект річного моніторингу воєнних конфліктів за 2020 рік, за принципом ранжування воєнно-політичних конфліктів та дипломатичних зіткнень від найбільш гарячих і масштабних до найменш помітних, але потенційно небезпечних.
Методика визначення індексу війни – розгляд наявних у світі конфліктів, що активно проявляються за період дослідження через низку індикаторів, що окреслюють сутність, протікання конфлікту, його значення для регіональної та глобальної безпеки, класифікація їх за рівнем напруги: від найбільш гарячих до протистоянь мінімального рівня.
Спікери:
Юрій Сиротюк, директор Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»
Юрій Олійник, кандидат політичних наук, керівник дослідницьких програм Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»
Андрій Рудик, політичний аналітик, аспірант кафедри політичних наук Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка
Богдан Черкас, кандидат політичних наук, ассистент кафедри регіонознавства Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка.

Презентація буде транслюватися на ФБ-сторінці Українських студій стратегічних досліджень (

https://www.facebook.com/nac.ussd) та ФБ-сторінці Українського кризового медіа-центру (https://www.facebook.com/UCMCF/) та їхньому youtube-каналі (https://www.youtube.com/user/UACrisisMediaCenter).

Leave a Reply

Your email address will not be published.