21 січня 2021 року у приміщенні Українського кризового медіа-центру (Український дім) відбулась презентація проекту «Індекс війни» за 2020 рік, підготовлений НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень»

Індекс війни – проект річного моніторингу воєнних конфліктів за 2020 рік, за принципом ранжування воєнно-політичних конфліктів та дипломатичних зіткнень від найбільш гарячих і масштабних до найменш помітних, але потенційно небезпечних.
Методика визначення індексу війни – розгляд наявних у світі конфліктів, що активно проявляються за період дослідження через низку індикаторів, що окреслюють сутність, протікання конфлікту, його значення для регіональної та глобальної безпеки, класифікація їх за рівнем напруги: від найбільш гарячих до протистоянь мінімального рівня.
Спікери:
Юрій Сиротюк, директор Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»
Юрій Олійник, кандидат політичних наук, керівник дослідницьких програм Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»
Андрій Рудик, політичний аналітик, аспірант кафедри політичних наук Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка
Анатолій Максимов, аналітик-міжнародник, спеціаліст з питань Східної Азії та Перської затоки
Запис трансляції ?https://www.youtube.com/watch?v=KW9lKsWdUtA
Завантажити й почитати можна тут:

Leave a Reply

Your email address will not be published.