Підсумки трьох днів нашої священної війни за свободу

Отже, підсумки трьох днів нашої священної війни за свободу.

Тактично – план Кремля провалився, бліцкріг малою кров’ю на чужій землі виявився переходить у криваве зіткнення двох сил. За даними Міністерства оборони України, українська армія за 24 – 26 лютого знищила сотні одиниць бронетехніки та понад 4 тис. російських військових. Москва збавила темп, не вистачає ресурсів. Їх треба кілька тижнів стягувати , оголошувати мобілізацію. А це неможливо в умовах деморалізації в армії та наростання несприйняття війни серед власного населення. Звісно, вагома частина далі зазомбована телевізором, але кожен день змінює ситуацію.

За даними міністра охорони здоров’я, на 27.02 росіяни вбили 352 людини, з них 14 дітей. Також 1684 поранених, з яких 116 дітей.

Інтенсивність

Повномасштабна війна між Україною та Росією (що використовує логістичні можливості Білоурсі)

Переговори між сторонами

Агресор намагається вже першим ініціювати переговори, оскільки не вдається досягти поставлених завдань. З кожним днем позиції української сторони будуть кращими.

Прогноз по можливому миру чи перемир’ю – можливий варіант, що москалі поки залишаться в Криму і днр/лнр, але без ніякого визнання. Навіть у цих умовах це перемога – бо за кілька наступних років режим Путіна остаточно розвалиться після цієї війни.

Контроль за територією

В перспективі визовлення всіх територій визначатиметься лише одним фактором – куди дійдуть ЗСУ і якого удару завдадуть ворогу. Тож допомагаймо армії та країні, яка вже очевидно відбулась, і ніхто її не перекреслить.

 Вплив на глобальні процеси

Інформаційно – перемога України тотальна і повна. Серед власного населення, яке остаточно стало НАЦІЄЮ. Серед країн світу, де немає вже конкуренції нашого та іхнєго поглядів на конфлікт. Врешті серед  населення РФ. Навіть вже їхні пропагандисти змушені зі скрипом визнавати, що війна не на їхню користь.

Дипломатично – відключення від СВІФТ, закриття для Московії сучасних технологій стало реальністю. Закриття Босфору, масові поставки озброєнь. Все надуспішно.

 Тенденції

Звісно, попереду важкі дні. Ворог намагатиметься таки посіяти паніку ударами по мирних жителях. Десанти в тил. Заклики до переговорів і перегрупування. Готуймось.

 Прогноз

Але на стратегічному рівні – історія вже переломила свій хід. Скінчився довгий період спокою Заходу, що тривав з 1989 року. Тепер знову поряд ворог, якого слід приборкати  і, який брутальніший за обережний Китай. Знову в ціні питання безпеки і бойового духу, а не комфорту і прав меншин. Німеччина та Франція включаються до порядку денного великого Інтермаріуму та англосаксонськгого світу. А Україна стає не лише передовим загоном, а й поважним членом Західної спільноти.

Далі вже середньострокові, але неминучі після війни зміни на політико-ідейному полі:

  • Ватної ідеології більше немає.
  • Панування української мови та культури.
  • Боротьба між українськими ідеологіями неможлива без суттєвого національного компоненту.
  • Ну і завершення справи автокефалії та кінець Московського патріархату на нашій землі.

ФОТО: КОМАНДУВАННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗСУ

Leave a Reply

Your email address will not be published.