Коментар Юрія Сиротюка, директора НАЦ “Українські студії стратегічних досліджень” Ukraine in Flames #29. What does the defeat of Russia in Ukraine mean?

Що ми розуміємо під перемогою України?

З самого початку це була війна світоглядова, це війна ідентичностей. Як виявила перша гаряча фаза російсько-української війни між українцями і росіянами ментальна прірва. Є два різних простори: – є європейська країна, яка відбулася, є право України мати свою суб’єктність і – є імперська росія, яка втративши Україну, втрачає всі свої геополітичні здобутки.

Для України перемога означатиме, що Україна відбулася як європейська країна, яка знайшла свою місію захищати європейські цінності, свободу перед азіатською Росією.

Для України перемога у війні означає, що Україна, яка здатна протистояти такій величезній потузі як росія, стає регіональним гравцем, стає великою безпековою потугою, яка може захистити європейський континент від російської агресії.

Ця війна матиме глибокі тектонічні зміни – для росії це закінчення її імперського періоду, це шанс для поневолених народів здобути свою незалежність!

Проект UKRAINE IN FLAMES створений Українським кризовим медіа-центром, аналітичним центром Українського католицького університету та ГО «Євроатлантичний курс». Ми прагнемо шукати гучну підтримку України у війні, розпочатій Росією 24 лютого 2022 року. https://youtu.be/GU8mYVhf1WM

? Підписуйтеся на наші канали і спільноти: ▪ Сайт НАЦ УССД — https://ussd.org.ua/

▪ Facebook НАЦ УССД — https://www.facebook.com/nac.ussd
▪ YouTube НАЦ УССД — https://bit.ly/3JdZoB0

Leave a Reply

Your email address will not be published.