Що дає розширення НАТО і яке майбутнє росії — Юрій Сиротюк

Російська політична еліта і російське суспільство розуміють , що вони приречені цю війну програти, тому не вірю що будь які кроки дозволять їм мобілізувати патріотичні настрої настільки, щоб черги біля військкоматів в них були хоча би такі як в нас на початку війни.

Ми вирішимо на полі бою членство в НАТО

У цій війні ми стоїмо одні і тільки ми єдині платимо податок крові і тільки перемога дозволить Україні  існувати далі і рухатися куди вона захоче – в НАТО, в Європейський союз, будувати якісь альянси. Після цієї війни ми не будемо просто  країною в Європі, ми будемо великою країною, регіональним лідером, бо на зміну імперській росії має прийти хтось інший і це буде Україна.

Зараз керівник НАТО чітко каже – здобудьте перемогу – вийти переможцями з цього двобою, знищити росію як імперію, не шукати там добрих чи поганих руских, працювати з поневоленими росією народами, які століттями окуповані росією і, які хочуть жити в своїй незалежній країні.

Від долі цієї війни залежить доля Європи, доля Євразії, залежить, зрештою, чи та тиха третя світова війна, яка триває в світі пошириться далі?

 В рф немає росії, там є різні автономні округи, там кожна національна меншина ніби має свої права, але ви не найдете автономії для рускіх.

Може в результаті цієї війни і виникне якась маленька країна, в якій будуть жити рускіє і які не лізтимуть у справи своїх сусідів.

В кінці війни військовий потенціал росії  буде близьким до нуля і в світу буде тільки єдина проблема – як вирішити проблему наявності ядерної зброї в країні, яка буде знаходитися в хаосі і розрусі.

Солдат-гранатометник 5-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, директор Українських студій стратегічних досліджень Юрій Сиротюк із позивним “Мамай” — включення з фронту 4 квітня 2023 року в етері телеканалу “Апостроф ТБ”

Leave a Reply

Your email address will not be published.