Ця війна не може закінчитися на кордоні 1991 року, — Юрій Сиротюк з фронту / Фестиваль «Холодний Яр»

❗️ Ця війна носить екзистенційний та історичний характер. Її не могло не бути. Вона триває тисячу років

❗️ Сенс цієї війни: або буде Україна незалежна, народоправна, обов’язково українська національна і не буде російської імперії, в цьому центрі Євразії в Хартленді, або буде російська імперія і не буде України.

❗️ Ця війна не може закінчитися на державному кордоні 24 серпня 1991 року.

❗️ Якщо вам хтось розказує, що “зараз ми дамо по зубах ворогу, відновимо кордони і заживемо” — то ви маєте на увазі, що ми заживемо рівно до наступної фази російсько-української війни.

❗️ Мене дуже турбує в яку країну я повернуся після нашої неминучої перемоги.

❗️ Є два варіанти, які мусимо вибрати, — Юрій Сиротюк, гранатометник «Мамай» з 5-ї окремої штурмової бригади був учасником гутіркової програму фестивалю. Український націоналіст, заступник голови ВО «Свобода», директор Недержавного аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень”, молодший сержант ЗСУ вмикався наживо з фронту на Бахмутському напрямку. Офіцер “Легіону Свободи” Юрій Сиротюк відповів на запитання “про долю українців Росії, про зрадників та покарання для них” — “Ми повинні переламати психологію того, що ми повстанці на своїй землі. Ми маємо бути владою на своїй землі. Велику Україну мають будувати великі українці, а не хтось інший!”

Leave a Reply

Your email address will not be published.