Лише нам вибирати яким буде Межичасся: поганою копією Веймарської республіки чи реалізацією проекту Великої України – Юрій Сиротюк

Проблема не в тому, що ми повернемося з загостреним почуттям справедливості, (воно й було таким), проблема в тому, що ми повернемось в країну з неймовірним відчуттям несправедливості.І логіка поведінки останніх двох років диктуватиме свою зрозумілу схему дій.

Онлайн включення Юрія Сиротюка, директора аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень”, нині гранатометника 5 штурмової бригади на гутірці «Філософія Української Перемоги. Візія Великої України» під час Фестивалю нескореної нації «Холодний яр».

Після війни і, між наступною неминучою війною, лише нам вибирати яким це буде Межичасся: поганою копією Веймарської республіки чи реалізацією проекту Великої України. Країною, яку роздиратимуть протиріччя, з постійними перевиборами і новими ідолами; де нові обличчя гнитимуть швидше, ніж потраплятимуть з піар-трубки в реальну політику, а старі, звично розігруватимуть краплену колоду. Країну, де збольшевізовані ветерани стануть інструментом в чужих руках, а не в руках історії. Де жахлива поствоєнна ентропія знищить все, що було збудовано кровʼю і потом війни – унікальним єднанням нації.

Українці мають бути владою на своїй землі, — Юрій Сиротюк з фронту / Фестиваль «Холодний Яр»

Що треба щоб цьому зарадити?

Амбіційний проект Великої України.

Велика мета. Велика візія. Героїчна місія.

Країна в якій «липинці» дискутуватимуть з «донцовцями». А діятимуть як бандерівці.

Де кожен памʼятатиме «що на ньому міліонів стан стоїть», а він сам стоятиме у строю залізної дисципліни.

Де з нами перестануть говорити як з дітьми і ззовні і всередині. Де ми перестанемо вести себе як діти, бо знатимемо що доля в наших руках, і на вістрі наших списів.

Що потрібно для реалізації цього проекту?

Бандерівська тріада. Ідея. Кадри. Боротьба.

Ідея

Зараз не має неможливого. Кордони зруйновані. Зруйновані кордони постсовєцької колонії, тепер потрібно зруйнувати кордони в голові.

Не будуймо собі штучних перепон. Наша ідея і проект мають бути широкими як Всесвіт і високими як небо. Країна має прагнути як мінімум на регіональне лідерство в цій частині Євразії і субєктність геополітичного гравця.

Кадри

Організація і люди. Це має бути більше, ніж партія. Модерний Орден. Філософсько-лицарська школа.

Мудрі. Мужні. Шляхетні передусім. Що повернуть значення слів і ціну словам. Повернуть силу вчинків і врівноважать зроблене зі сказаним.

Боротьба

Треба не дати жодного шансу реалізації проектів аперспективного божевілля. Не бути в опозиції чи у владі, а мати свою позицію і гнути свою лінію.

Нас, націоналістів, багато років просили «злагідніти» свої позиції, прибрати на думку імпотентних опонентів войовничість і радикальність. Але це серед націоналістичних ватаг з моменту відновлення Незалежності знали, що hосія зло, і війна з нею неминуче буде, а отже військо треба зміцнювати, а не розганяти як 1917-му. Ядерну зброю берегти як гаранта незалежності і суверенітету. Плекати в суспільстві мілітарний козацький дух і націоналізм, а не жвачку пацифізму, угодовства і виродження.

Тоді нас затюкали і відправили на маргінес, тепер виправляємо це власною кровʼю…

Тому треба брати ініціативу в свої руки. Реалізовувати свій проект Великої України. Вести за собою. І тоді в країни є шанс.

Більш розгорнуто про наші думки та ідеї можна почитати на сторінках недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» та «Бандерівські читання» у ФБ та Ютубі.

Виступ Юрія Сиротюка на крайній X Бандерівських читаннях:

Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень”, нині гранатометника 5 штурмової бригади ЗСУ

Leave a Reply

Your email address will not be published.