Суспільство має бути готовим до довготривалого протистояння – Станіслав Ткачук

Про про ситуацію на фронті – Станіслав Ткачук, військовослужбовець ЗСУ, експерт Недержавного аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень” для спеціального ефіру на радіо НВ (1.09.2023).

“Кожен звільнений метр української землі дається українською кров’ю і ті успіхи, які відбуваються на різних ділянках фронту відбуваються в першу чергу завдяки звичайному українському солдату.

Не забуваймо про те, що росія буде продовжувати свої контрнаступальні операції, саме тому не варто розслаблятися. Згідно даних Генштабу росія намагається проводити контрнаступальні операції на Півдні на Бердянському напрямку. Варто усвідомити, що війна складна і буде довготривалою”.

Росія не так готується до наступальних дій, як до оборонних. Оборона в них потужна, про це говорять дані головного управління розвідки Міністерства оборони. України, тому і контрнаступ складний.
путіну не вигідно показувати своєму суспільству, що росія може десь поступатися, що Україна може завдати далекобійні удари, ефективно використовувати артилерійську зброю західних зразків і тому
Їм важливо показати Україну як маленьку країну з купкою націоналістів, які захопили владу.

Leave a Reply

Your email address will not be published.