Московська ІМПЕРІЯ. На скільки частин РОЗВАЛИТЬСЯ рф?

Чи варто сподіватися на розпад Московщини? Чому розпались імперії у 1917 та 1991 роках? Кого і коли захоплювала Московія. Як Московщина стала імперією?

Чи була Україна колонією для Московщини? Чи був опір на захоплених землях? Українці повинні підтримати волю поневолених націй.

А чи існують “рускіє”? Чому захід боїться дефрагментацію Московщини? Як повинна вчинити Україна із землями Московщини?

Гості студії програми «Параграф» – Ростислав Мартинюк, історик та Юрій Олійник, кандидат політичних наук.

“Ніколи ті, хто прийдуть після нас, не забудуть про ті страждання, які нам спричинила Росія. Ті народи, які довірилися Росії, були пригнічені і майже знищені. Росія зловживає владою, переслідує власних громадян і знущається над ними, руйнує наш добробут для багатьох поколінь у майбутньому! І вона не зупиниться і буде надалі переслідувати тих, хто зберігатиме ознаки наших культур, поки не досягне своєї мети: повного знищення інших національностей як етносів…”.

Цей текст – він не сучасний, так своє звернення до президента США Вудро Вільсона закінчили представники ліги іноземних народів у 1916 році. У їхній книзі “Росія як є” описана історія поневолених народів. Минуло 100 років, а питання і досі актуальне. Як же так сталося, що село, засноване на болотах, зуміло підкорити стільки земель і народностей навколо себе?

Дивіться у ПАРАГРАФІ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.