Дискусія учасників Конкурсу есеїв XI Бандерівських читань «Світ без росії»

09 лютого 18.00 – 20.00 Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оприлюднить результати Всеукраїнського конкурсу есе для молоді «Світ без росії: нові виклики та перспективи» та проведе дискусію за участі представників Конкурсу на тему: «Світ без росії».

Під час виступів та дискусії, а також у новому виданні ми розглянемо загальний стан росії через оцінку її крихкості та сценарії роботи з постросійським простором. Водночас проаналізуємо питання загальної кризи імперії, системи гноблення поневолених москвою націй та їхньої боротьби за свободу в минулому та сьогоденні.
Під час підведення підсумків Конкурсу буде нагороджено переможців та надано можливість конкурсантам, роботи яких включені у книжку «Ліквідація російської імперії» обґрунтувати свої погляди.
Захід відбуватиметься у змішаному форматі в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану (м. Київ, Майдан Незалежності, 18/2, 2-й поверх ).

В центрі уваги дискусії стоятимуть питання:
Розвал російської імперії – запорука української перемоги.
Чому тільки розвал росії на десятки малих держав є запорукою української перемоги і тривалого миру в Європі?
Вплив України на облаштування земель росії після її розвалу.
Україна як центр тяжіння для населення сучасного півдня московії (від Бєлгорода до Кубані).
Україна – регіональний і світовий лідер: як нам реалізувати свій потенціал повною мірою?
Безпекова формула у Європі – нові геополітичні центри.

На захід будуть запрошені:
Засновник Бандерівських читань, автор терміну «Революція Гідності», директор Українських студій стратегічних досліджень, військовослужбовець ЗСУ Юрій Сиротюк – від нього можна буде почути яким чином здолати росію на полі бою та ідеологічно;

Науковий редактор книги «Ліквідація російської імперії», кандидат політичних наук Юрій Олійник – розкаже про аналітичні програми з представниками поневолених народів, які він веде 2 роки поспіль.

Керівник економічних програм Недержавного аналітичного центру Українські студії стратегічних досліджень, переможець попередніх Конкурсів, який доєднався до команди експертів УССД Олександр Чупак – зможе обґрунтувати економічні чинники розпаду рф;

та член журі Конкурсу есе «Світ без росії: нові виклики та перспективи», кандидат історичних наук, викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» – Михайло Кублій,

а, також, конкурсанти, статті яких було включено в книгу “Ліквідація російської імперії”.

Бандерівські читання вже стали традиційними. Перші відбулися у Києві в розпал Революції гідності в актовій залі Київради з нагоди річниці створення Організації Українських Націоналістів і щороку відбуваються в цей час. ХІ Бандерівські читання передбачають кілька послідовних різнопланових заходів: дискусія за участі конкурсантів «Світ без росії», експертне обговорення на тему: «Ліквідація російської імперії», круглий стіл та презентація одноіменної книги українською і англійською мовою.


Вже 10 лютого відбудуться Бандерівські читання: ліквідація російської імперії за участі дослідників імперського простору і поневолених москвою народів. Долучайтеся до перегляду, коментуйте, задавайте питання. Трансляція заходу розпочнеться о 18:30 на Ютуб-сторінці НАЦ «УССД»: https://www.youtube.com/live/iWcQt9hw168

Свої думки щодо росії висловлять спеціальний гість – Януш Бугайський, автор бестселера «Неспроможна держава. Інструкція з розшматування росії» та Юрій Сиротюк, директор Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень, військовослужбовець, інші члени команди.


Досвід 5 конкурсів свідчить, що наші конкурсанти мають прекрасні перспективи включатися в наше експертне середовище як аналітики та експерти, тому ми з радістю чекатимемо на вас в команді УССД.

Відеозапис заходу можна буде переглянути на Ютуб-сторінці НАЦ «УССД»: https://www.youtube.com/channel/UCiWxggjen2JXyKkFWlPsh2Q


З повагою,
Команда Бандерівських читань
Контакти: 0679611662 (Тетяна Бойко).

Leave a Reply

Your email address will not be published.