Крах імперії: правда про Кавказ та інгуський народ зокрема — Юрій Сиротюк & Магомед Торієв

У другій частині циклу програм “Крах імперії” говорили про больову точку російської імперії — Кавказ. Так як Балкани колись називали пороховою бочкою в Європі, так і Кавказ для росії є пороховою бочкою. Кавказ ніколи добровільно не приєднувався до росії. Кавказ завжди кидав виклик імперії, боровся. Ми захоплювалися тим, як Кавказ бореться за свою незалежність.

Вже після цієї розмови, яка відбулася 22.02.2024 стало відомо, що Верховна рада України офіційно визнала право інгуського народу на створення незалежної держави 248 народних депутатів підтримали постанову, згідно з якою Україна визнає право інгушів на самовизначення та створення суверенної держави.

Це офіційна підтримка прав людини і крок до повалення російського імперіалізму. СРСР та росія цинічно знищували інгушів: репресії, масові депортації в 1944 році, знищення цвинтарів та культурної спадщини, урізання території. росія показала свій кривавий оскал. 23 лютого 2024 року була 80-та річниця з дня депортацій московитами чеченського та інгушського народів.

Ключові моменти ухваленої постанови:

визнання права інгушів на створення незалежної держави;

засудження депортацій інгушів, розчленування їхньої території та репресій, які системно здійснювала росія;

підтримка цього народу в їхньому прагненні відновити територіальну цілісність та зберегти свою ідентичність.

“Крах імперії”: щотижнева програма на ютубі 5 каналу. Етер другого випуску 22 лютого 2024 року

Leave a Reply

Your email address will not be published.