Як ліквідувати імперію

24 квітня у Києві у Книгарні «Є» відбулася презентація книги “Ліквідація російської імперії” за матеріалами 11 Бандерівських читань за участі авторів видання.

Директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Сиротюк під час презентації зазначив: «У екзистенційній війні з Росією, війні української нації проти російського імперіалізму знати ворога не менш важливо, ніж себе. Знати, на чому ґрунтується його імперіалізм і так само вивчити його слабкі сторони. Знати, як він діяв, щоб розуміти, що він робитиме в майбутньому.

Нині українцям випав історичний шанс знищити російський імперіалізм та дати змогу отримати право на незалежність прихованому світу поневолених Росією націй і регіонів. Цей шанс – це не аксіома, а шанс. Його треба вибороти у важкій борні. Але жодне покоління українців не мало такої сприятливої ситуації, як нинішнє».

Юрій Сиротюк

Керівник дослідницьких програм НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Олійник розповів про структуру книги. Її чотири розділи аналізують питання загальних проблем імперії (економіки, демографії, політичної крихкості), становища поневолених народів, а також інтереси України і світу в перебудові простору півночі Євразії. Автори дивляться на проблему через два вектори – внутрішніх процесів в самій Московії і сценаріїв реакції для її сусідів. Лише попереднє напрацювання алгоритму дій дозволить швидко реагувати в критичні моменти, що загрожуватимуть цілісності імперії.

Також дослідник підкреслив, що Кремль прагне тоталітарних практик, але не здатен їх до кінця запровадити через поступову втрату контролю за регіонами. Характерний приклад – спротив рашистському «підручнику історії» в кавказьких республіках. Також регіональні лідери вже прямо визнають нездатність центральної влади захистити окремі зони, зокрема повітряний простір.

Юрій Оліййник, Юрій Сиротюк, Олександр Чупак

Керівник економічних програм аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Олександр Чупак наголосив на тому, що книга покликана показати неминучість знищення російської імперії. Вона є інформаційною противагою тим голосам, що переконують нас у безнадійності подальшого опору окупантам.

Як один з авторів економічного блоку книжки, Олександр висловив захоплення тим фактом, що його прогнози починають справджуватися. «Економіка імперії настільки структурно спотворилася в бік воєнної, що цивільне населення опинилося покинутим напризволяще зі своїми проблемами. Майже щодня ми бачимо затоплені вулиці великих російських міст, нестачу продуктів харчування в магазинах, неспроможність місцевої влади надавати найпростіші послуги».

Юрій Сиротюк

Своїми відгуками про вартісну книгу поділилися учасники заходу.

Сирєсь Боляєнь

Замовити книгу можна тут:

1.Замовити книгу можна тут: українською та англійською мовами http://tinyurl.com/3695u5uy

2. Безстрокова акція “Купи книгу собі – та за пів ціни воїну”

Кожен охочий може придбати книжку‼️ “Ліквідація російської імперії” для себе за повною ціною та для військового зі знижкою 50%‼️

Замовити книгу можна тут: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeHKtVa…/viewform…

3. ???? Комплект бандерівських читань ????

Купив одну книгу з серії Бандерівські читання – вартість 100%, Купив дві – знижка 10% на чек. Три книги 20% на чек, 4 книги – 30% на чек, 5 книг – 40%, 6 книг і більше 50%.

☝️Книга 11 Бандерівські читання Ліквідація російської імпері – не бере участі в акції ????Проте, якщо ви замовили 4 книги з серії – отримаєте знижку 30 % на цю книгу.

Придбати книги можна тут: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfmuej8i8cMPz…/viewform

XІ Бандерівські читання. Ліквідація російськоїімперії

X Бандерівські читання. ФІЛОСОФІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ. ВІЗІЯ ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ

VIII Бандерівські читання. Український націоналізм у сучасному ідеологічному протистоянні

VII Бандерівські читання. Націоналізм VS глобалізм: нові виклики

VI Бандерівські читання. Економічний націоналізм та соціальна справедливість

V Бандерівські читання. Місія України та національні інтереси в глобалізованому світі

ІV Бандерівські читання. Як завершити українську національну революцію

Оплата тут: https://send.monobank.ua/jar/4mj1JRq7hK5375 4112 1736 7981 Оксана М.

Якщо ви не змогли прийти особисто – додаємо посилання на відео з заходу для перегляду: https://www.youtube.com/live/ibMatXbBuCk?si=_9UiYNicD5oJU_7I

Фото Насті Швайко

Хочеш знати більше підпишися:

Сторінки Українських студій стратегічних дослідженьhttps://linktr.ee/nac.ussd

Leave a Reply

Your email address will not be published.