ВИГРАЄ ВІЙНУ той, хто буде вести нову війну: Війна майбутнього формується в Україні — Юрій СИРОТЮК

Хто зараз воює за нашу свободу, а хто буде воювати зовсім скоро? Як розвалити росію зсередини?

В етері радіо “Армія FM” – Юрій Сиротюк, сержант-гранатометник 5-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, директор недержавного аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень” — розмова з журналістом Дмитром Сіманським.

Теми: Про війну.Ситуація на фронті в Часовому Яру.

Яка тактика українського війська. Нам бракує людей. Потрібна ротація. Виграє війну той, хто буде вести нову війну. Як змінилась українська армія?

Добратись до позиції і вийти з позиції – це рулетка. Виходу на кордону 1991 року не буде. Кордон буде там, де зупиниться українська армія. Нам треба приготуватись до марафону у життя або декілька життів. Нам треба перелаштувати мізки так, як це зробив Ізраїль Ми маємо знищити росію в теперішньому вигляді. Ми маємо працювати із поневоленими народами.

Чим схожа Перша світова і російсько-українська війна?Існує ймовірність, що поневолені народи будуть до кінця на стороні росії Чому найбідніші і поневолені народи росії є гарматним мʼясом? Як Путін розібрався із якутами.

У депресивних регіонах росії армія – це єдиний соціальний ліфт Режим Путіна існуватиме доти, доки триватиме ця війна. Російська армія піде, поки її не зупинить українська армія. Потім буде зупинка 3-5 років і наступний наступ.

Поки ця країна є, війна триватиме Багато українців думали, що ми можемо перемогти у пів сили Після війни буде велика прірва між тими, хто воював і тими, хто ні Бог і доля дала нам шанс дати «бамбулєй» моск₴лям. Ти дивився на героїв, а тепер можеш стати одним із них.

Зараз українська нація – це ті, хто взяли участь в священній національно-визвольній війні. Прізвища, розмір носа немає значення.

Leave a Reply

Your email address will not be published.