Обіжник Українських студій стратегічних досліджень №1

 Завантажити: ob- #1

Обіжник Українських студій стратегічних досліджень – результат багатомісячної роботи колективу експертів. Маючи досвід праці у Комітеті з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради України, втілений у десятках законодавчих ініціатив, ми вирішили продовжити підтримку обороноздатності країни шляхом ознайомлення суспільства з актуальними загрозами та надання рекомендацій органам державної влади.

Ми прагнемо донести до суспільства і держави – українцям слід стати сильними. Складні часи потребують рішучих дій, починаючи з ґрунтовної реформи сфери оборони і до вчасної реакції на мілітарні загрози.

Необхідно кардинально змінити систему військово-технічного забезпечення, оптимізувати управління оборонно-промисловим комплексом. Не можна обійтись без формування широкого резерву та системи тотальної підготовки населення до бойових дій, підтримки громадських мілітарних об’єднань.

У цій ситуації незалежна експертна думка, що спрямована на пошук оптимальних рішень, може бути важливим чинником формування відповідальної державної політики у сфері національної безпеки і оборони.

Хоча обіжники створювалися впродовж попередніх місяців, але їхні матеріали не втратили актуальності і сьогодні. Об’єднані в рамках цього видання обіжники дозволять зацікавленим читачам простежити динаміку викликів у сфері національної безпеки, спричинених російською агресією впродовж кінця 2014 – першої половини 2015 року.

У виданні також розміщена Концепція створення обороноздатної української держави та суспільства – програма створення всеохопної системи швидкої та ефективної мобілізації суспільства.

Сподіваємось, що робота нашого центру допоможе державі та суспільству захистити суверенітет України.

 

Директор «Українських студій стратегічних досліджень»,

Юрій Сиротюк

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.