У Києві презентували книгу про економічний націоналізм за матеріалами VI Бандерівських читань

12 квітня 2019 року в Києві представили видання, яке є підсумками VI Бандерівських читань “Економічний націоналізм та соціальна справедливість”. Презентували книгу директор Недержавного аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень”, заступник Голови ВО “Свобода” Юрій Сиротюк та науковці-економісти Валинтина та В’ячеслав Попови.

Очільник НАЦ “УССД” зазначає, що це унікальна книга про економічну теорію і практику, яка дозволила здійснити економічний прорив для бідних країн та забезпечити економічне панування світових лідерів.

“США Дональда Трампа, Японія Шіндзо Абе, Індія Нарендра Моді, Бразилія Жаїра Болсонару успішно реалізовують політику економічного націоналізму. Завдяки цій політиці до азійських тигрів увірвалася Південна Корея, виборсалися з прірви у середині XX століття Португалія та Греція, повернула міць Франція. Зрештою африканська Руанда після геноциду і розрухи стала однією з найуспішніших країн Африки. Ба більше лише економічний націоналізм дозволяє здійснити прорив для країн, що розвиваються і закріпити лідерство для передових країн”, – наголошує Юрій Сиротюк.

 

 

У книзі йдеться про те, що таке економічний націоналізм, як його впровадити в українських реаліях і як його вже впроваджують на рівні місцевого самоврядування. Зокрема, про місцеві практики можна прочитати в матеріалах про діяльність націоналістів на посадах міських голів обласних центрів: Івано-Франківська, Тернополя та Хмельницького.

Загалом видання зібрало статті українських вчених, які досліджують економіку у контексті політики націоналізму. Книгу доповнюють роботи переможців Всеукраїнського конкурсу есе для молодих науковців, який щорічно відбувається в межах Бандерівських читань.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.