Школа патріотизму

Школа патріотизму – проект Недержавного аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень”.
Час: 6-9 червня 2019 р.
Місце: м. Київ
Пріоритетним завданням проекту є формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості молоді.
Проект спрямований на формування вмінь та навиків аналітичної роботи, посилення відповідальності за долю держави молодого покоління.
На учасників чекають:
– лекції від відомих істориків, аналітиків, політологів з питань історичного та військово-політичного досвіду українського державотворення, його уроків для сучасності
– тренінгові заняття з безпекової проблематики: обговорення ризиків, та формування навиків аналітичної роботи молоді щодо викликів та загроз з якими стикається Україна, моделювання шляхів їх подолання;
– інтерактивне обговорення загроз національній безпеці військового, гуманітарного та суспільно-політичного характеру;
– обмін досвідом щодо використання можливостей каналів соціальних мереж та медіа-простору для роботи з молоддю, з метою розвитку дієвого патріотизму.

Необхідним в умовах російсько-української війни здійснювати формування навиків аналітичної роботи молоді щодо безпекових викликів та вміння через інформаційні канали та діяльність інститутів громадянського суспільства формувати ефективну відповідь на них.
Проведення Школи патріотизму у формі кількаденного тренінгу дозволить налагодження контактів між молоддю різних регіонів для реалізації тематичних проектів, формування відповідних громадських ініціатив національно-патріотичного спрямування.

До участі запрошуються молодь – студенти вищих навчальних закладів, магістранти, аспіранти, громадські активісти.

Для участі в проекті «Школа патріотизму» необхідно зареєструватися за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezUhGV_k5IiDAxTenBD3lx3_V8FxTYqs9XjEOnsKwA804WJQ/viewform
Термін подання заявки – до 20 травня 2019 р.

Організатори:

– Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень»
– відділ Національно-патріотичне виховання Мінмолодьспорту;
❓Із додатковими запитаннями просимо звертатися на nac.ussd@gmail.com та за тел.: 0679611662,

Leave a Reply

Your email address will not be published.