Ток-шоу "Ситуація"

Ток-шоу "Ситуація" з Марина ЛеончукГості:Ігор Лапін, народний депутат VIII скликання, Юрій Сиротюк, член політради ВО "Свобода", народний депутат VII скликання,Андрей Сенченко (Andriy Senchenko), народний депутат України V-VII скликань, лідер політичної партії "Сила права", Ігор Алексєєв, народний депутат України VIII скликання, адвокат,Владимир Воля, політолог-міжнародник,Юрій Гаврилечко, економічний і політичний експерт.Попередні випуски дивіться за посиланням: https://bit.ly/2TZc3P6

Опубліковано Телеканал "Прямий" Пʼятниця, 4 жовтня 2019 р.

Будь-яка реалізація “формули Штайнмаєра” для президента Володимира Зеленського погана, бо це призведе до конфлікту з українцями або з міжнародним товариством.

Про це в ток-шоу “Ситуація” заявив заявив народний депутат України VII скликання, директор Українських студій стратегічних досліджень Юрій Сиротюк.

“Президент сказав, що “я там нічого не буду підписувати, якщо не буде контролю над кордоном”, але цього немає у “формулі Штайнмаєра”. У ній чітко написано: вибори мають відбутися. Про які ОБСЄ має сказати “так, більш менш нормальні вибори в умовах війни”. Російські солдати можуть сидіти не на вулицях, але люди будуть під очевидним тиском. Тому це негативний сценарій. Якщо президент його реалізує, то ветерани і волонтери розцінять це як державну зраду. І ми матимемо величезний внутрішній конфлікт”, – сказав Сиротюк.

Він зауважив, що якщо Зеленський відмовиться виконувати зобов’язання за підписаною “формулою”, то Німеччина і Франція скажуть, що “Путін хороший, що треба знімати санкції, а Україна погана”.

“Тобто будь-яка реалізація “формули Штайнмаєра” для Зеленського погана. Тобто це або конфлікт з Україною, або конфлікт з міжнародним товариством. Тому якщо комусь подобаються гучні слова і німецькі прізвища, то краще вже формула фельдмаршала Паулюса, вона цікавіша… Для України формула Святослава Завойовника найправильніша. Жодними домовленостями ми не повернемо ні Крим, ні Донбас. Не треба дурити українське суспільство”, – додав Сиротюк.

Leave a Reply

Your email address will not be published.