Бандерівські читання збирають експертів для опрацювання теми ліквідації російської імперії

Недержавний аналітичний центр “Українські студії стратегічних досліджень” оголошує проведення оновлених Бандерівських читань. Темою події, яка відбудеться у лютому 2024 року, є “Ліквідація російської імперії”. Організатори також готують до друку однойменне науково-популярне видання, яке буде представлене на заході. Книга є результатом роздумів політологів, філософів, істориків та дослідників євразійського простору про неминучий крах росії та спричинені ним можливості й загрози.

“Неоднорідне, крихке, неприродне утворення основні характеристики так званої росії. Ми звикли говорити про Україну як про жертву імперії, коментувати комплекси, якими обросли внаслідок колоніальної політики загарбника. Але час змінити цей вторинний наратив. Перевернути оптику та випрацювати базовий глибокий аналіз всіх слабких місць московії. Передбачити, де і яким чином вона зламається, – зазначає керівник проєкту Олександр Чупак.

Чому ця тема важлива зараз? Українцям треба розуміти, що повна перемога над агресором реальна, однак може бути досягнути тільки внаслідок ліквідації московської  імперії. Руйнація зсередини, визволення поневолених народів стануть запорукою перемоги і миру на багато років. Скільки зусиль потрібно докласти до цього Україні зараз і в майбутньому будемо говорити під час Бандерівських читань”.

Цьогоріч у фокусі заходу будуть три напрямки:

  • Перспективи самовизначення поневолених росією народів
  • Російсько-українська війна як головний поштовх до знищення імперії
  • Наслідки розвалу росії для України, сусідніх держав і всього світу

Окрім того, в рамках Бандерівських читань відбудеться Конкурс есе для молоді «Світ без росії: нові виклики та перспективи» для студентів, науковців, вчителів та військовиків віком до 32 років. Перші три місця отримають грошові винагороди: 1 місце – 10 тис. грн; 2 місце – 5 тис. грн, 3 місце – 3 тис. грн. Призовий фонд формує когорта бійців 5 окремої штурмової бригади. Детальніше тут: https://www.facebook.com/events/1846247942445058

Нагородження переможців конкурсу та презентація книги відбудеться вже під час самих Бандерівських читань 9 лютого 2024 року.

Задонатити на підтримку перелічених проєктів можна за реквізитами:

https://send.monobank.ua/jar/4J8vPkjgHR

5375411210160813 Оксана М.

PayPal: yuriy.syrotyuk@svoboda.org.ua (Yuriy Syrotyuk)

Запрошуємо до співпраці медіа, які зацікавлені у розкритті цієї теми. Для детальної інформації та коментарів від команди НАЦ “УССД” звертайтеся за телефонами: 0964594240 (Анастасія), 0632787488 (Лариса).

Leave a Reply

Your email address will not be published.