У Києві відбулася зустріч “Україна – Rammstein для поневолених народів у боротьбі за свободу”

У Києві 29 травня був проведений круглий стіл “Україна – Rammstein для поневолених народів у боротьбі за свободу”. Під час заходу відбулося фахове обговорення підтримки боротьби поневолених народів за свободу та незалежність.

Як наголосив у своєму виступі Олег Вітвіцький  – виконавчий директор Антиімперського Блоку Народів, ця зустріч засвідчує спадкоємність визвольної боротьби народів, боротьби за розпад тюрми народів.

Олег Медуниця, Голова ОУН(б) і Президент АБН у своєму виступі зазначив, що завданням України є валити імперію зсередини, так і як ми розвалили СССР.

В обговоренні взяли участь народні депутати України Марія Мезенцева та Ярослав Юрчишин.

Вони наголосили, що тема поневолених народів та розвалу Росії має бути на порядку денному Тимчасової комісії Верховної Ради і потребує формування державної політики щодо народів, які виборюють свою незалежність.

Юрій Сиротюк, директор недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень», аналізуючи фронт роботи з поневоленими народами наголосив:

Україна яка зробила багато але поки що недостатньо для реалізації цілі знищення російського імперіалізму має запропонувати нашим ключовим союзникам, що можуть бути з нами на полі бою (звісно якщо повірять у щирість намірів, незмінність підтримки і можливий результат) поневоленим росією народам та регіоналістським рухам від перфекціоніської діяльності має перейти до прагматичної стратегічної роботи та стати справжнім Рамштайном для поневолених народів.

Юрій Сиротюк, директор недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Експерт запропонував ряд стратегічних кроків, які Україна має зробити:

  • Українська держава має стати своєрідним хабом і ресурсним центром захисту, підтримки розвитку для поневолених народів і регіоналістських рухів.
  • Створення ефективних інформаційних ресурсів, здатних і генерувати контент цих рухів, і доносити його до основної аудиторії на батьківщині та в еміграції. 
  • Організаційна робота як на батьківщині в умовах підпілля, так і в еміграції із залученням дедалі більшої кількості прихильників та вживання необхідних заходів у сфері безпеки, зокрема з проведенням контррозвідувальних операцій у взаємодії з партнерами;
  • Створення власних джерел фінансування для національних і регіональних центрів за кордоном, зокрема й стимулювання до матеріальної підтримки їхніх заможних земляків та однодумців, які перебувають за кордоном;
  • Організація повноцінних національних і регіональних підрозділів у складі ЗСУ під військовим командуванням України та політичним керівництвом своїх національних або регіональних центрів. 
  • Створення відповідних національних і регіональних освітніх та експерних інститутів як мозкових і кадрових центрів майбутніх незалежних держав. 
  • Створення університетських студій присвячених вивченню мов, ідентичностей, історії поневолених народів. 

Під час заходу Леонтій Шипілов, керівник освітнього проєкту «Університет вільних народів» розповів про навчальний процес та курси які можуть прослухати представники поневолених народів;
Також виступив Михайло Басараб, політолог, офіцер Збройних Сил України, який звернув увагу на проблеми розуміння у західних партнерів потреби демонтажу росії.

До участі в круглому столі приєдналися і представники поневолених росією народів:

Сирєсь Боляєнь, Інязор ерзянського народу, співзасновник громадського руху «Вільний Ідель-Урал», член Ліги вільних націй;

Аїда Абдрахманова, заступниця прем’єр-міністра Уряду Незалежного Татарстану у вигнанні та

Руслан Габбасов, керівник Башкирського Національного політичного центру, один з засновників організації “Башкорт”.

Після основних виступів відбулося обговорення теми.

“Україна – Rammstein для поневолених народів у боротьбі за свободу”
“Україна – Rammstein для поневолених народів у боротьбі за свободу”
“Україна – Rammstein для поневолених народів у боротьбі за свободу”
Юрій Сиротюк, директор недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»
Олег Медуниця, Голова ОУН(б)
Сирєсь Боляєнь, Інязор ерзянського народу, співзасновник громадського руху «Вільний Ідель-Урал», член Ліги вільних націй;
Леонтій Шипілов, керівник освітнього проєкту «Університет вільних народів»
Михайло Басараб, політолог, офіцер Збройних Сил України

Leave a Reply

Your email address will not be published.