Світоглядова війна

Телеграм-спецназ ГРУ РФ та пєрвая, вторая і трєтья украІнскіє тv армії маршала Мєдвєдчука

Усі війни світоглядні.

Завоювати інформаційний простір, перешити «мізки» громадян країни проти якої воюєш, – у нашу пору головне завдання ворога.

Відтак війна триває у чотирьох просторах: у повітрі і космосі (де РФ має тотальну перевагу), на воді і під водою (де ситуація не краща), на суші (де українці зупинили і п’ять років достатньо успішно стримують трєттю в світі армію) і у мізках людей, світоглядно інформаційному просторі.

Усі 23 роки Незалежності Росія вела агресивну «артпідготовку» в українському інформпросторі. Тому завойований інформаційно Крим, вдалося практично хакнути без єдиного простору, а на Донбасі запліднити раковою пухлиною рускомірства – українофобії значну частину зазомбованого безальтернативною російською пропагандою насєлєнія.

Більше того, Українська держава досі так і не спромоглася сформувати чітку систему ідентифікації «свій-чужий», межі війни вивести з внутрішнього міжгромадянського простору на простір міждержавний, священної тисячолітньої війни між простором Свободи – Незалежною Україною та простором Несвободи – імперською Росією.

Не назвавши війну війною і чітко не визначивши ворога (хоча спочатку Порошенко намагався використовувати чужинецьке кліше «вітчизняна війна», а згодом зповзши на безбарвні та беззмістовні АТО-ООС), влада дала можливість ворогу і далі активно бомбардувати мізки українців, насамперед тих, хто не належав до відверто проукраїнського табору чи проросійського, за мізки «шарої» постколоніальної маси електорату. І результат виборів – став яскравим свідченням цих зусиль.

Нині ситуація в інформаційній сфері ще погіршується. Російська пропагандивна армада, програвши війну українським партизанам у фейсбуці, відкрила і активно поширює наступ на своєму полі в Телеграм.

Після відрізання доступу до російських каналів і частини контенту, Росія просто створила свої канали в Україні – під прикриттям Медведчука.

Саме псевдожурналісти та телеграм блогери є головним спецназом ГРУ РФ на цій стадії війни.

Російський диверсант під прапором «нєзавісімого безстороннього журналіста» виявився дієвішим, ніж спецназівець з АК-100.

І зараз ми спостерігаємо як цей спецназ проводить жорстку зачистку острівців спротиву: учасників Революції Гідності, добровольців, комбатантів російсько-української війни та волонтерів. А влада активно це толерує і навіть грає на боці ворога.

І це новий виклик.

Але хто казав, що буде легко.

Бо лише в боротьбі народ перетворюється у націю:) А нам потрібна не безбарвна аморфна колонізована і русифікована маса – народ України, а Велика і Переможна Українська нація.

А почати варто з Реконкісти…

Юрій Сиротюк, директор Українських студій стратегічних досліджень

Leave a Reply

Your email address will not be published.