Презентація «Індексу війни» за 2021 рік

НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень» продовжує щорічний проект із моніторингу воєнної активності у світі. 13 січня 2022 року о 14.00 у приміщенні Українського кризового медіа-центру (Український дім) відбудеться презентація проекту «Індекс війни» за 2021 рік, підготовлений НАЦ УССД.

Індекс війни – проект річного моніторингу воєнних конфліктів за 2021 рік, за принципом ранжування воєнно-політичних конфліктів та дипломатичних зіткнень від найбільш гарячих і масштабних до найменш помітних, але потенційно небезпечних.

Методика визначення індексу війни – розгляд наявних у світі конфліктів, що активно проявляються за період дослідження через низку індикаторів, що окреслюють сутність, протікання конфлікту, його значення для регіональної та глобальної безпеки, класифікація їх за рівнем напруги: від найбільш гарячих до протистоянь мінімального рівня.

Партнери проекту:

Кафедра регіонознавства Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка

Аналітичний центр балканських досліджень

Фундація Global Ukraine

 

Спікери:

 

Юрій Сиротюк, директор Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень», народний депутат України             VII скликання

Юрій Олійник, кандидат політичних наук, керівник дослідницьких програм Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Богдан Черкас, кандидат політичних наук, асистент кафедри регіонознавства Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка

Андрій Рудик, політичний аналітик, PhD у галузі соціальних та поведінкових наук

Марта Олійник-Дьомочко, кандидат політичних наук, дослідниця-африканістка, Фундація Global Ukraine (онлайн)

Анатолій Максимов, аналітик-міжнародник, спеціаліст з питань Східної Азії та Перської затоки

Катерина Шимкевич, кандидат історичних наук, експерт Аналітичного центру балканських досліджень (онлайн)

Олександр Чупак, експерт Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень», випускник Селкірк коледжу (Канада)

 

 

Цільова аудиторія виступу:
Політичні журналісти, соціальні журналісти, військові та міжнародні експерти

Презентація буде транслюватися на ФБ-сторінці Українських студій стратегічних досліджень (https://www.facebook.com/nac.ussd) та ФБ-сторінці Українського кризового медіа-центру (https://www.facebook.com/UCMCF/) та їхньому youtube-каналі (https://www.youtube.com/user/UACrisisMediaCenter).

Запрошуємо всіх охочих до перегляду онлайн трансляції.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.